........................................................
إِنَّ فِرْعَوْنَ عَلَا فِي الْأَرْضِ وَجَعَلَ أَهْلَهَا شِيَعًا يَسْتَضْعِفُ طَائِفَةً مِنْهُمْ يُذَبِّحُ أَبْنَاءَهُمْ وَيَسْتَحْيِي نِسَاءَهُمْ إِنَّهُ كَانَ مِنَ الْمُفْسِدِينَ.
سوره قصص، آیت 4 .

ترجمه: همانا فرعون در زمین (مصر) تکبر و گردنکشی آغاز کرد و میان اهل آن سرزمین تفرقه و اختلاف افکند، طایفه‌ای از آنها را سخت ضعیف و ذلیل می‌کرد، پسرانشان را می‌کشت و زنانشان را ( برای خدمت و بهره کشی جنسی) زنده می‌گذاشت، زیرا او از فساد کاران بود .

بلی !

فرعون مصر، بخاطریکه بتواند، مردم مصر را به شکل بهتر استثمار نماید و اندیشه استکباری و خوی یاغی گری و غریزه طاغوتی خود را، اشباع نماید، مردم مصر را به اقوام، احزاب، گروه ها و طبقات مختلف و متفاوت از هم، تقسیم نموده بود .

در 20 سال اشغال کشور توسط صلیبیزم بین المللی، رژیم مزدور ، رسوا و نابکار سکولار های جهل زده نیز با تأسی از باداران نشنلیست و تبعیض گرای غربی خود، و توسط غلامان حلقه بگوش خود، خیلی ولع داشتند تا مردم افغانستان را به اقوام، قبائل، أحزاب، طبقات، گروه ها و.... تقسیم نموده و یکی را به جان دیگر بیندازند .

طوریکه همه شاهد بودیم لانه تروریستی، اداره احصائیه و معلومات ، مردم افغانستان را به 71 قوم و گروه وهمی، خیالی و دروغین، تقسیم نموده بود و این اقوام و گروه ها، طبق تئوری داروین، در حال ترقی، تکامل و افزایش نیز بودند .

چرا چنین می کردند ؟

زیرا این اقلیت سکولار، قاتل، سفاک، متقلب و رسوا، درک نموده بودند که تداوم رژیم رو به زوال شان، بدون توطئه ای (تفرقه بینداز و حکومت کن) امکان نداشت و متیقن گردیده بودند که به زودی در طوفان غضب این امت که 20 سال خونش را مکیده و ثروت های شان را غارت کرده اند، و حتی نان خشک فقیران و کفن مرده های شان را نیز دزدی کرده اند ، غرق خواهند شد .

و البته این تفرقه افکنی جزء از برنامه جنگ فکری دشمن بود که می خواستند، نشنلزم غربی را به جای اخوت اسلامی، بر ما تحمیل نمایند .

معاهده ننگین بن، که در آن تقسیم قدرت را بر اساس اقوام بر ما تحمیل نموده بودند، پیش زمینه ای برای این جنگ فکری وحشیانه علیه ما بود.

ما می دانستیم که در آن سوی این توطئه که یک مشت از اقلیت رسوا و مزدور، علیه مردم ما چیده بودند و مردم افغانستان را به بیشتر از 70 قوم وهمی، خیالی و درغین تقسیم نموده بودند، اهداف شیطانی و خونین زیادی نهفته بود که در آیت شماره 4 سوره قصص، پروردگار آن را توضیح داده است .

بیایید باهم کمی بالای این گفته پروردگار غور نماییم که می فرماید :

إِنَّ فِرْعَوْنَ عَلَا فِي الْأَرْضِ وَجَعَلَ أَهْلَهَا شِيَعًا يَسْتَضْعِفُ طَائِفَةً مِنْهُمْ يُذَبِّحُ أَبْنَاءَهُمْ وَيَسْتَحْيِي نِسَاءَهُمْ إِنَّهُ كَانَ مِنَ الْمُفْسِدِينَ.

1- از آیت فوق دانسته می شود که همیشه یک اقلیت مفتخوار و مرفه با اندیشه استکباری، خوی یاغی گری و غریزه طاغوتی و گردنكشى در برابر نظام خدا، به آتش افروزی و تفرقه افکنی و آشوب گری میان مردم می پردازند، زیرا آنها خطر توانایی ها و انرژی های تراکم کرده مردم را برخود، سنجیده اند و به این نظر هستند که باید این توانایی ها و انرژی ها، در جنگ های داخلی و اختلافات قومی، زبانی و منطقوی به مصرف برسد و الا این مردم پویا و توانا، دشمن و توطئه دشمن را تشخیص داده، قیام می کنند.

2- همچنین از آیت فوق دانسته می شود که اختلاف اندازى و تفرقه افکنی، از بارزترين دسیسه اربابان سلطه جو و مزدوران منفعت طلب، علیه مردم است، زیرا درک نموده اند تا وقتیکه مردم اتحاد و همبستگى داشته باشند، طاغوت‌ها نه قدرتى ندارند و نه كارى از پيش برده می توانند.

3- همچنین از آیت فوق دانسته می شود مردم که در این دام شیطانی ( تعصب، تبعیض، تفرقه و اختلافات قومی، زبانی و منطقوی) گیر می افتند، به زودی ذلت پذیر شده و آزادی خود را به عنوان باج ذلت برای اشغالگران و مزدوران آنها، می پردازند، زیرا تفرقه، مقدّمه‌ى ذلّت‌پذيرى است، و در آیت فوق می بینیم که فرعون نخست مردم خود را، متفرق ساخته و در پی آن، آنها را به ذلت و استضعاف كشيده است.

4- همچنین از آیت فوق دانسته می شود که تفرقه افکنی میان مردم، مقدمه ای برای کشتار مردم نیز است و در آیت فوق می بینیم که فرعون بعد از تفرقه افکنی به قتل و ذبح و کشتار فرزندان مردم می پردازد.

مردم افغانستان اکنون شاید درک نموده باشند که سکولار های غرب زده، این دار و دسته یاغی و اجیر با این توطئه خطرناک، در پلان خود این را نیزداشتند تا شما را بیشتر از پیش، قصابی نموده و سیستماتیک تر، سلاخی نمایند .

5- همچنین از آیت فوق دانسته می شود که تفرقه افکنی، مقدمه برای تجاوز به عزت، آبرو و هتک حرمت خانه های شما نیز است و در آیت فوق می بینیم که فرعون بعد از تفرقه افکنی، فرزندان مردم خود را قتل عام می کند و زنان شان را برای خدمت و بهره کشی جنسی، زنده نگهمیدارد .

مردم افغانستان اکنون شاید درک نموده باشند که این تکنوکرات های جهل زده و نابکار که 20 سال بر گردن شما سوار بودند، بعد از این تفرقه افکنی، تصمیم داشتند که زنان و دختران عفیفه و پاکدامن شما را در زیر نام (رشد استعداد های زنان، انکشاف مهارت های زنان ، خود کفایی زنان و...؟!!!)، بیشتر از پیش برهنه نموده و به میدان های رقص و موسیقی بکشند .

6- از آیت فوق این نیز دانسته می شود هر جامعه كه رئیس آن طغیانگر، مردمش متفرّق، شخصیت های تأثير گذارش مورد تهديد و منافعش در كام یک اقلیت رسوا، مفتخوار و مرفه باشد، این جامعه، جامعه‌اى فرعونى و طاغوتى است و باید علیه این عناصر تفرقه افکن، آشوب گر و فتنه انگیز، به جهاد و مبارزه برخواست، که خوشبختانه مردم مجاهد افغانستان با تأسی از پدران مجاهد خود ، این مسئولیت را پذیرا شده و دموکراسی آدم کش را همراه با باند ویرانگرش ، به زیر کشیدند .

و همانطوریکه جوانان انقلابی و پر شور ما این دسیسه دشمن زبون را در نطفه خنثی نمودند و مردم مجاهد و با هم برادر افغانستان با حفظ اصل اخوت و برادری اسلامی، اکنون دیگر هوشیار تر از آن شده اند که در آینده بار دیگر ، در دام توطئه این اجیران که میان کمونیزم و آمپریالیزم، دست به دست می شوند، بیفتند .

همچنان ما از برادران خود ، در امارت اسلامی می خواهیم ، آن جنایتکاران جنگ فکری را که در هر سوراخ و لانه ای که خزیده اند ، احضار نموده و محاکمه شرعی نمایند .