د موضوعګانو سرپاڼه

د ساتنپال - ولسواکانو بحثونه

طالبانو د غازي آباد حمله د ځان لپاره لويه بريا وبلل

صبور
25.02.2014

هموطنان محترم سلام،
جای بسیار تأسف و تعجب است که گروهء طالبان حملهء روز یکشنبه غازی آباد، ولایت کنر را که در آن به تعداد حد اقل (۴۰ یا ۵۰) جوان مسلمان افغان از دو طرف جان های شیرین شانرا از دست دادند، را یک مؤفقیت بزرگ خطاب کرده اند.
این واقعهء بسیار دردناک و ننگین که من صد در صد ایمان دارم که نقشه و پلان آن در خارج از کشور ما و از طرف دشمنان مردم مسلمان و سرزمین پرافتخار ما طرح ریزی شده بود را با کدام زبان و عقل ما افغانها آنرا یک کامییابی بزرگ نامیده میتوانیم، واقعاً که شرم آور است برای همهء ما.
برادران و خواهران نهایت محترم شما را بخدا سوگند که مخلصانه و صادقانه قضاوت نماید و بگویید که اگر یک گروپ از افغانها یک گروپی دیگر شانرا با چنین وضعیتی از بین میبرند، چگونه آن واقعهء غم انگیز را یک مؤفقیت خوانده میتوانیم.
اگر این واقعه یک دسیسهء بزرگ ویا پلان آشکارا برای ازبین بردن مردم مسلمان ما و افغانستان عزیز ما نیست، پس چه است؟
شاید من معنی (لویه بریا) را نمیدانم، لطفاً شما مرا رهنمایی کنید که آیا (لویه بریا) قتل و کشتار افغانها توسط خود افغانها را میگویند؟

به امید رهنمای هریک شما،

OK
This site uses cookies. By continuing to browse the site, you are agreeing to our use of cookies. Find out more