چرا اشغال گران علاقه مند اند تا رقص و موسیقی را در کشور ما رشد دهند؟؟؟!!!

عبدالخالق صارم

بخاطر یافتن پاسخ به این سؤال بياييد باهم سرى به تاريخ بزنيم !

در جنگ سال 1967 م ، میان عرب ها و اسرائیل و هنگامیکه مردم مصر و کشور های همجوار در حالت بسیج عمومی قرار داشتند ، دیوار ها و جاده ها پر از اعلانات کمک خواهی براى جنگ بود و همه مسلمانان بی صبرانه در انتظار آغاز این جنگ به سر می بردند و پیروزی خودرا حتمی می دانستند !
ناگاه اعلان گردید که به تاریخ 1 جون در منطقه انشاص و در بزرگترین پایگاه هوایی اردوی مصر ، یک کنسرت رقص و موسیقی بر گزار می گردد! و اجراء کنندگان این کنسرت، گروه هنری طلایی با ریاست استاد موسیقی ، هنرمند صلاح عرام ، می باشد !
فردای آن روز و به شکل غیر مترقبه اعلان گردید که تاریخ کنسرت از 1 جون به 4 جون تغییر یافته است ، یعنی در شبی که فردای آن جنگ آغاز می گردد !!!
در روز 4 جون و از طرف شب کنسرت برگزار گردید و هنر مندان هریک محمد رشدی ، فایده کامل ، ماهر العطار و شهر زاد، برای جنرالان ، ضابطان و پیلوت های نیرو ی هوایی ، هنر نمایی نمودند و خانم رقاصه و آواز خوان، زینات علوی تا طلوع آفتاب ، رقص شرقی را اجراء نمود و همه جنرالان ، ضابطان ، سربازان و پیلوت های نیروی هوایی تا ساعت 6 صبح موسیقی گوش نموده و رقص تماشا می نمودند !!!
بلی ! در همین لحظه !
و هنوز که چند دقیقه از پایان کنسرت نگذشته بود و هنرمندان سلامت به سوی قاهره حرکت کرده بودند و جنرالان ، ضابطان ، سربازان و پیلوت ها با کمال بی شرمی غرق در نشه شراب بودند و هر كدام شان در هرجا ، به خواب رفته بودند که ناگاه هواپیماهای اسرائیل در فضای پایگاه هوایی انشاص به پرواز درآمدند و با راکت و بمب و سلاح های ثقیله این پایگاه هوایی را در هم کوبیده و با خاک یکسان نمودند و در خلال چند دقیقه همه نیروی هوایی مصر را نابود نموده و 388 هواپیمای جنگی را کاملا تخریب نمودند !!!
و در خلال 6 روز توانستند که اردوی مصر ، سوریه و اردن را شکست داده و شبه جزیره سیناء ، ارتفاعات گولان ، نوار غزه ، کرانه غربی ، قدس شرقی ، مسجد الأقصى ...این همه را اشغال نمایند!
و 25 هزار سرباز عرب هارا کشتند و 80% تجهیزات جنگی عرب ها را نابود نمودند !
ده ها هزار مردم فلسطین و بیشتر باشندگان کانال سوئیز ، محافظه و قنیطره را به زور کوچ دادند و هزاران قریه را محو فزیکی نموده و پروسه شهرک سازی را در قدس شرقی و کرانه غربی آغاز نمودند !
که با این کار ( کوتاه ترین جنگ ، با سریعترین شکست ) را در تاریخ بشریت ثبت نمودند !!!
وعلت اینکه این جنگ 6 روز ادامه پیدا کرد این بود که در منطقه ارتفاعات گولان ، یکی از تانک های سوریه چند گلوله را به جای اینکه طبق معمول ، به هوا شلیک کند ، اشتباها به سوی تانک های در حال پیشروی اسرائیل شلیک می کند !
یهودیان این همه دستاورد را در بدل برگزاری یک شب کنسرت رقص و موسیقی برای نیروی هوایی مسلمانان ، از آن خود نمودند و تبعات و پیامدهایی این جنگ ننگین و این شکست فضاحت بار عرب ها هنوز هم ادامه دارد !!!
اکنون در کشور ما رسانه ها و مطبوعات صبح وشام هیاهوی دارند که موسیقی غذای روح است و شب و روز رقص و پایکوبی و موسیقی پخش می کنند و برنامه های مانند ستاره افغان ، آواز افغانستان ، حنجره طلایی و .... به اجراء مى گزارند ، و شرارت پیشگانی مانند نغمه ، آریانا سعید ، سیتا قاسمی و ... را در میان سربازان اردو می فرستند ، تا کنسرت اجراء نمایند !
فکر نکنید این همه بدون کدام هدف و بدون پلان قبلی انجام می گیرد !!!
نه چنین نیست !
این توطئه یهود و این جنگ فکری صليبيزم + صهيونيزم ، علیه ما در اعماق تاریخ ریشه دارد !!!