یک منبع اطلاع رسانی ایرانی به نام پیک نت ( pyknet ) از تجاوز شبانه به اطفال افغان در ایران خبر می دهد. پیک نت درین ارتباط مینویسد، که، به نود فیصد اطفال گدایی گر در تهران شبانه تجاوز جنسی صورت می گیرد و هفتادو پنج فیصد این اطفال گدایی گر را اطفال از کشور های افغانستان و پاکستان تشکیل می دهند.

پیک نت ( pyknet ) می نویسد:

"به 90 درصد کودکان گدا شبها درایران تجاوز میشود

75در صد آنها ایرانی نیستند.

این آمار تکاندهنده را مدیرعامل سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران، روز گذشته در کنار بحران طلاق، اعتیاد، تن فروشی زنان، کارتن خوابی، زورگیری، کیف قاپی، قمه کشی و... اعلام کرد و در "همشهری" منتشر شد:
تحقیقات ما نشان میدهد که تعداد بچه‌های سر چهار راه‌ها در حال اضافه‌شدن هستند. ٧٥‌ درصد این کودکان ایرانی نیستند. کودکانی هستند که برای گدائی سر چهارراه‌های تهران ترانزیت می‌شوند. آنها از کشورهای افغانستان، پاکستان و اخیرا بنگلادش هستند.  درصد کمی از این کودکان اعضای باند هستند و مابقی برای امرارمعاش و به‌عنوان کمک خرج خانواده کار می‌کنند. عمو یا دایی این کودکان، بچه‌های فامیل را جمع می‌کند، صبح تا ظهر تکدی‌گری می‌کنند و بعدازظهر به آنها تجاوز می‌کنند. اینها مستند است. از ٤٠٠ کودکی که مددکاران بهزیستی با آنها صحبت کرده‌اند، نزدیک به ٩٠ درصدشان تجاوز شده است.
اگر با پاتوق‌ها،کارتن‌خوابی و بی‌خانمانی که به خرده‌فروشی موادمخدر و سرقت و انواع بزه ها انجامیده بموقع توجه کرده و چاره جوئی می کردیم کار به اینجا نمی کشید."
(شمار دقیق کودکانی که در خیابان ها گدائی می کنند اعلام نشده اما گفته می شود رقم آنها بالای 5 هزار است. سیاست مهاجر پذیری از میان مسلمانان کشورها نیز، خود بخشی از فاجعه است.)"

منبع: http://www.pyknet.net/1396/05aban/15/page/geda.php

---------------------------------------------------------------
به امید اصلاحات وسیع اجتماعی در افغانستان عزیز
به پیش به سوی مبارزه با فساد اداری و آوردن صلح بین الافغانی!
به امید مبارزۀ هر چه سریعتر و هر چه دقیقتر در راۀ مبارزه با فساد اداری!
به امید مبارزۀ هر چه سریعتر و دقیقتر با ایران محوری ها و پاکستان محوری های مخرب در افغانستان عزیز!
به امید دقت به کوچکترین واحد های کاری در هر ساحۀ کاری ما!
به امید اتحاد و وحدت هر چه بیشتر اقوام شریف افغانستان!
به امید صلح، ثبات، عدالت اجتماعی، قانونیت، ترقی و رفاه برای مردم رنجدیدۀ ما